با عنایات حضرت ولیعصر امام مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف مهدیه کودک طوبی همچون سال گذشته در جریان عظیم اربعین حسینی اقدام به برپایی موکب کودکانه بین المللی «عمتنا زینب (س)» در شهر مقدس کربلا خواهد نمود.

از علاقه مندان به خدمت رسانی در این موکب کودکانه دعوت میشود تا با تکمیل و ارسال فرم ثبت نام آمادگی خود را اعلام نمایند.
ضمنا ازصاحبان ایده و افرادی که توانایی همراهی در سفر را ندارند و علاقه مند به خدمت رسانی قبل از سفر میباشند دعوت میشود تا با تکمیل فرم و معرفی خود ما را در این امر یاری فرمایند.

‌موکب عمتنا زینب شامل دو بخش کودک و نوجوان (پسران و دختران) می‌باشد که عموم مخاطبان این موکب کودکان عراقی است .
ثبت نام برادران به جهت خدمت رسانی. در بخش فنی، برق ، صوت ، رسانه و فضای مجازی، فضا سازی، پشتیبانی و تعامل و مربیگری پسران نوجوان و…
و خواهران گرامی در بخش ایده پردازی، عکاسی ، رسانه و هنر، فضا سازی ، مربیگری کودکان، دختران نوجوان و بانوان و… می‌باشد.

خواهشمند است قبل از ثبت نام موارد ذیل را مطالعه بفرمایید:

۱_بازه زمانی سفر از حداقل یک هفته قبل از اربعین تا دو روز پس از اربعین خواهد بود.

۲_با توجه به حجم بالای فعالیت و طولانی بودن ساعت خدمت رسانی و ازدحام جمعیت در موکب ، اولویت پذیرش خدام خواهر با کسانی است که کودک به همراه نداشته باشند.

۳_به جهت حفظ امنیت بیشتر خادمان خواهر، توصیه میشود یک همراه محرم آقا(و توانمند جهت خدمت رسانی در موکب) به همراه داشته باشند.

۴_به منظور تامین هزینه‌های سفر بخشی از هزینه ایاب و ذهاب از خادمین دریافت می شود.

۵_برنامه ریزی ها و تقسیم وظایف خدام گرامی و انجام مقدمات سفر در جلسات تعیین شده قبل از سفر صورت خواهد گرفت، بدیهی است به جهت ارتقای کیفیت ارائه خدمات در موکب؛ شرکت مستمر خادمان در جلسات توجیهی موکب الزامی است.

۶_ با توجه به نیاز خدام عزیز به برقراری ارتباط کلامی با کودکان و نوجوانان عراقی ، دوره آشنایی با لهجه عراقی با محوریت کار کودک طی ۸ جلسه در محل مهدیه کودک طوبی برگزار خواهد شد.

بعد از مطالعه موارد فوق می توانید با کلیک روی متن زیر فرم ثبت نام را مشاهده و پر نمایید .

موارد فوق را مطالعه کردم و می خواهم ثبت نام کنم.

فهرست